UA
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Подушки та аксесуари для сну Naturehike

Фільтр
Іконки
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Туристичні надувні подушки

Під час заміської подорожі або туристичного походу може знадобитися надувна подушка. У складеному вигляді не займає багато місця та розправляється за лічені хвилини. При відкритті спеціального клапана можна швидко наповнити повітрям без значних зусиль. Активно використовується туристами, альпіністами та спортсменами під час відпочинку в природних умовах. Має основну функцію - підтримка голови у правильному анатомічному положенні по відношенню до рівної поверхні.

Популярні подушки для туризму та їх види

У тривалих поїздах знадобиться самонадувна подушка. Вона автоматично наповнюється повітрям, приймаючи задану форму. Можна регулювати рівень повітря, підлаштовуючи під певні параметри користувача. За рахунок своєї компактності самонадувна подушка поміщається в кишеню рюкзака або сумки. Знижує тиск на м'язи шиї та підтримує голову, запобігаючи онімінню верхніх частин хребта.

Подушка надувна згладжує всі нерівності будь-якої поверхні. Зменшить дискомфортні відчуття в шийному відділі в період сну, впливаючи на покращення роботи нервових імпульсів. Конструкція надувної подушки має легку вагу, швидко складається та зберігається в маленькому чохлі.

Масажна подушка розслаблює шийну зону за допомогою легких масажних вібрацій. Повторює анатомічні особливості користувача покращуючи кровообіг шиї та голови, активно забезпечуючи їх киснем. Подушка масажна здатна легко зняти стрес, втому, відновити загальні сили організму, поліпшити самопочуття. Працює практично безшумно, не створюючи дискомфортних умов. Масажна подушка Naturehike має ортопедичні властивості. Вона запам'ятовує положення шиї, стабілізуючи хребет у правильному положенні. Додана дуже зручна функція – режим самовимкнення.

Туристичні подушки розрізняються за формою моделі:

• напівкругла подушка

• туристична прямокутна подушка

• квадратна подушка для туризму

Надувні подушки від виробника Naturehike користуються популярністю серед туристів. Вони завоювали визнання на європейських ринках, отримавши відповідну сертифікацію. Провідні спеціалісти, що займаються розробками туристичного спорядження, рекомендують використовувати продукцію Naturehike. Пильна увага приділяється виробництву кожної моделі, виконаної за новими технологіями.

У нашому інтернет магазині ви зможете купити надувну подушку Naturehike виходячи з фінансових можливостей, особистих потреб та уподобань. Ми доставляємо надувні подушки Naturehike в Київ, Одесу, Дніпро, Полтаву, Львів та інші міста України за допомогою транспортних компаній.

Купити надувні подушки Naturehike в Україні з доставкою можна у таких містах: Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Черкаси, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Чернігів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Кременчук, Кропивницький, Полтава, Львів, Краматорськ, Мелітополь та в інших.

Вгору