Куртка 3-в-1 відмінно підходить для будь-якої погоди і має всі основні властивості, необхідні для треккінгу, походів, зимових видів спорту, звичайних прогулянок або будь-якого активного виду відпочинку: захист від негодиводонепроникністьтерморегуляціязносостійкість, посилення на схильних до навантаженняі місцях тощо.

Тип куртки 3-в-1 означає, що ця куртка складається з двох окремих курток, нижнього і верхнього шару. Нижній шар забезпечує теплоізоляцію, верхній шар – володіє водовідштовхувальними і вітрозахисними властивостями. Кожну з цих курток можна прекрасно носити окремо, а при необхідності – поєднати в єдину цілісну конструкцію, яка забезпечить подвійний захист від негоди.

В результаті отримуємо трьохсезонний варіант куртки:

  • в прохолодну, але безвітряну погоду без опадів, можна надіти лише нижній шар, який забезпечить вас теплом, але не буде надмірно обмежувати ваш рух;
  • в дощ і вітер при активному фізичному навантаженні – можна обмежитися лише верхнім шаром, який є по суті аналогом водонепроникної і дихаючої штормової куртки, в якій не буде надмірно спекотно при русі;
  • і, нарешті, при необхідності в теплі і захисті від вітру – можна об’єднати за допомогою спеціальних застібок обидві куртки в єдине ціле, забезпечивши при цьому високу ступінь ізоляції від суворих погодних умов.

Внутрішня куртка Naturehike виготовлена з якісного та теплого флісу (280г / м2), матеріалу, який завдяки своїм властивостям давно став одним з найбільш популярних матеріалів, що використовуються для виготовлення теплого одягу туристичної спрямованості: це і мала питома вага, і чудова здатність флісу до дихання, і висока еластичність, і відсутність необхідності в спеціальному догляді, і швидкість висихання, і механічна міцність і зносостійкість, і відсутність схильності до біологічного руйнування, і гіпоалергенність, і що головне – фліс має хороші теплоізоляційні властивості – власне це головна причина, по якій нижня куртка Naturehike виготовлена саме з нього.

Внутрішня куртка Naturehike оснащена двома кишенями з боків (які також можуть використовуватись і всередині куртки)

Завдання верхньої куртки – забезпечити захист від вологи і вітру. І найкращим матеріалом, який виконує цю функцію, є синтетична мембрана, що лежить в основі практично всіх матеріалів, що використовуються для цієї мети. Мембранний матеріал є проникним для пари, що забезпечує дихання тіла, але, в той же самий час, не пропускає через себе воду. Верхня куртка Naturehike виготовлена з матеріалу NHTECH з характеристиками водостійкості у 7800 мм водяного стовпа та паропроникності у 7260 г / м2 / 24 год. Дуже важливим фактором є також те, що всі шви в верхній куртці Naturehike герметизовано, що додає додаткового захисту від води.

Варто також звернути увагу на те, що плечі і рукава посилені для особливої міцності, капюшон відстібається та може регулюватися за розміром і довжиною, манжети рукавів оснащені якісними застібками-липучками, всі основні блискавки прикриті тканиною, а блискавка нагрудної кишені заламінована для додаткової водонепроникності. Куртка має 2 теплих кишені для рук на блискавці та 1 нагрудну кишеню. Низ куртки регулюється за допомогою еластичного шнурка з фіксаторами.

В куртці 3-в-1 Naturehike використовується якісна фурнітура від SBS. Куртка доступна в різних кольорових варіаціях, з моделями, як для чоловіків, так і для жінок.

Deep sea blue